Vyberte si plaváreň

  • FEI STU

    Bratislava - Mlynská dolina

    Na Fakulte elektorotechniky a informatiky STU máme k dispozícii plnohodnotný 25 metrový plavecký bazén s 5 dráhami a 9 kvalifikovaných a skúsených trénerov, ktorí sú Vám plne k dispozícii. Nedávna rekonštrukcia šatní, sociálnych zariadení a okolia bazéna nám nemalým spôsobom prispieva k príjemnejšej atmosfére, komfortnejšej príprave na tréning a odchodu po ňom. Pred vchodom do bazéna je možné jednoducho zaparkovať a tiež sa tam nachádza reštaurácii s možnosťou príjemného posedenia.

  • InterSporthotel

    Stupava

    V príjemnom prostredí športovo-relaxačného centra InterSporthotel v Stupave obklopeného prírodou využívame bazén, ktorý je pre svoju teplotu vody, atypický tvar a hĺbku ideálny pre malých neplavcov a začínajúcich plavcov. Rodičia tu počas tréningu svojich detí môžu za zvýhodnených podmienok využiť aj ostatné možnosti športového vyžitia a tiež bar s občerstvením.

Plávanie pre deti a dospelých v Bratislave a Stupave

V našej plaveckej škole si môžete vybrať z troch bazénov, na ktorých sa uskutočňujú naše plavecké kurzy. Všetky bazény dodržujú vysoké hygienické a technické štandardy, ktoré sú určené pre daný typ bazénu. Aj my sa snažíme viesť našich plavcov k správnym hygienickým návykom v bazénovom prostredí a v jeho tesnej blízkosti. Je to tiež jedna z vecí, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu našich prevádzok. Bazény plne vyhovujú všetkým potrebám pre realizáciu plaveckých kurzov pre deti a dospelých.