Plavecké kurzy a kategórie v Bratislave

Ako sa prihlásiť na ponúkané plavecké kurzy

  1. Kliknite na kategóriu, o ktorú máte záujem. Pri každej z nich sa po rozkliknutí nachádza stručný popis, ktorý Vám pomôže pri správnom výbere.

  2. Následne si vyberte prevádzku, na ktorej bude prebiehať Váš kurz.

  3. Vyberte si kurz, ktorý Vám vyhovuje vzhľadom na deň, čas a počet tréningov.

  4. Vyplňte prihlášku, ktorá sa nachádza v spodnej časti stránky a odošlite ju.

  5. Následne Vám príde potvrdzujúci e-mail a my Vás budeme kontaktovať najneskôr do 24 hod. pre potvrdenie.

V prípade, že odošlete prihlášku a Váš záujem si rozmyslíte, prosíme Vás, aby ste nás o tom bezodkladne informovali.

Konkrétne termíny kurzov, tréningové dni, časy a ceny nájdete v samotnej prihláške.

Plávanie pre deti a dospelých

Nezáleží na Vašom veku alebo úrovni plaveckých zručností, máme pre vás kurz, ktorý Vám pomôže dosiahnuť Vaše plavecké ciele.

Naša plavecká škola je tu pre všetkých, bez ohľadu na to, či máte doma škôlkara, ktorý zatiaľ nemá žiadne alebo len minimálne skúsenosti s plávaním, či ide o  začiatočníka, ktorý sa len učí preplávať, pokročilého plavca, ktorý sa chce zdokonaliť alebo výkonnostného plavca, ktorý túži dosiahnuť excelentné výsledky. Sme tu, aby sme Vám pomohli.

Plavecká škola Fliper sa zameriava na všetky vekové a výkonnostné skupiny, od detí v predškolskom veku až po dospelých, od úplných neplavcov, až výkonnostných plavcov. Sme tu, aby sme Vám pomohli pri dosahovaní Vašich plaveckých cieľov. Naše kurzy a tréningy sú prispôsobujeme individuálnym potrebám a požiadavkám klientov.

Naši skúsení a kvalifikovaní tréneri vám pomôžu zlepšiť Vašu techniku, kondíciu a sebavedomie vo vode. K dispozícii máte v Bratislave dva bazény - jeden v Mlynskej doline a druhý v Petržalke. Bez ohľadu na to, ktorý bazén si vyberiete, garantujeme Vám kvalitu a profesionálny prístup.

 

Pred každým tréningom je možné zakúpiť kvalitnú plaveckú čapicu s našim logom - 8€, detské neoprény v štyroch veľkostiach - 40€ a detské plavecké okuliare - 10€.

vybava2