O nás » Zaujímavé články » Plavecké kurzy v Stupave

Plavecké kurzy v Stupave

06. 02. 2019 IMG 1428 kopia2

Plavecká škola Fliper organizuje svoje plavecké kurzy už siedmy rok aj v Stupave, v priestoroch InterSportHotel. V príjemnom prostredí športovo-relaxačného centra využívame bazén pre naše plavecké kurzy. Ten je pre svoju teplotu vody, atypický tvar a menšiu hĺbku vhodný najmä pre našich menších plavcov a začínajúcich plavcov. Plavecké kurzy tu teda ponúkame pre predškolákov a začiatočníkov. Ide o deti vo veku od 4 rokov, ktoré doposiaľ nemajú žiadne alebo len minimálne skúsenosti s vodou a o deti, ktoré si potrebujú osvojiť základné plavecké pohyby a zosúladiť ich napríklad s dýchaním, či naučiť sa potápať a skákať do vody.


mapa stupavaPlavecký kurz pre deti v Stupave a z blízkeho okolia

Plavecký kurz v Stupave prebieha v intervale 1x týždenné po 60 minút. Samotnému plaveckému tréningu vždy predchádza krátka pohybová rozcvička na suchu, následne spoločná rozcvička vo vode a rozdelenie do jednotlivých plaveckých skupín, kde má každý tréner pridelené 2 až 4 deti podľa ich výkonnosti. Takýmto spôsobom vieme zabezpečiť individuálny prístup pre každé dieťa. Na konci plaveckého tréningu majú deti možnosť sa vo vode za odmenu zahrať, či zasúťažiť si. V obľube sú aj hry vo vírivke. Nakoľko v blízkom okolí Stupavy nie je momentálne iný bazén, naše plavecké kurzy navštevujú aj deti z blízkeho okolia, a to najmä zo Záhorskej Vsi, Marianky, Borinky či Lozorna. 

IMG 1454 kopia4

Plavecký kurz pre škôlky a školy v Stupave a blízkom okolí

Taktiež tu počas celého roka organizujeme aj plavecké kurzy pre škôlky a školy z okolia Stupavy, Borinky, Záhorskej Vsi, Lozorna či Marianky. V tomto prípade dbáme na individuálne požiadavky danej škôlky či školy a tréningy prispôsobujeme veku a počtu detí a ich výkonnosti. Pri dlhšej vzdialenosti, vieme pomôcť aj so zabezpečením dopravy. Tieto plavecké kurzy sa konajú v ranných alebo dopoludňajších hodinách podľa požiadaviek škôlky/školy.

Individuálne hodiny plávania v Stupave

Nakoľko si uvedomujeme, že nie každému vyhovuje skupinové plávanie v kurze, v Stupave ponúkame aj možnosť individuálnych tréningov s jedným z našich trénerov. Po dohode vám vieme sprostredkovať individuálne hodiny pre vaše deti. V tomto prípade tréner pracuje iba s vaším dieťaťom v čase, ktorý vám vyhovuje. Pre bližšie informácie nás kontaktujte na info@plavaniefliper.sk