Kurzy a kategórie » Dospelí začiatočníci
  • Dospelí začiatočníci

    Trvanie tréningu 60 min.

Vitajte v našej kategórii určenej pre dospelých začiatočníkov, ktorí sa chcú stať pri plávaní istejšími a zručnejšími. Ak ste schopný ľubovoľným spôsobom preplávať aspoň dĺžku bazéna, no stále cítite, že máte rezervy, sme tu pre Vás, aby sme sa spolu posunuli na vyššiu úroveň, čo z Vás urobí prinajmenšom mierne pokročilého plavca.

Pre nás je dospelý začiatočník klient, ktorý a dokáže preplávať zhruba 25 metrov akýmkoľvek spôsobom, no cíti sa neisto a je si vedomý svojich nedostatkov. Naším cieľom je odstrániť Vaše počiatočné obavy a zabezpečiť, aby ste sa vo vode cítili komfortne a sebaisto, čo je základný predpoklad k ďalšiemu progresu.

Naši vyškolení tréneri budú pracovať na zdokonalení Vašich základných plaveckých zručností. Pomôžeme Vám zosúladiť pohyb horných a dolných končatín s optimálnym dýchaním, čím vytvoríme základ pre osvojenie si techník jednotlivých plaveckých štýlov znak, kraul a prsia. Ku klientom pristupujeme vždy individuálne a priateľsky, čo nám zabezpečuje ideálnu tréningovú atmosféru.

Pripojte sa k nám a začnite svoju cestu k pokročilým plavcom. Kontaktujte nás a dozviete sa viac o tom, ako Vám náš kurz pre dospelých začiatočníkov môže pomôcť zdolať Vašu výzvu a dosiahnuť ďalšiu úroveň Vašich plaveckých schopností.

 

 

Benefit Plus logoMožnosť využiť plavecké poukazy www.benefitplus.sk

Túto kategóriu ponúkame na prevádzke

Vyberte termín

Letný kurz

Sledujte nás aj na Facebooku, kde vždy nájdete najčerstvejšie informácie, foto a videodokumentáciu.