O nás » Referencie

Referencie

Na to, aby sme mohli naše služby neustále skvalitňovať, potrebujeme poznať Váš objektívny názor a prípadné pripomienky k fungovaniu našej plaveckej školy. Budeme Vám vďační za každý Váš postreh a referenciu, čo nám pomôže ešte viac uspokojiť vaše potreby a naplniť vaše očakávania.

Vaše referencie

28. 08. 2020

AlicaPlávanie vo Fliperovi nám odporučila moja kamoška. Absolvovali sme sa jarný plavecký kurz, ktorý sa kvôli Korone prerušil. Naša 7 ročná dcéra sa však zúčastnila letného denného tábora a veľká spokojnosť ( organizácia, program ) Už sa tešíme na jesenný kurz :-)

04. 02. 2019

Lenka P.S dcérou chodíme na plavecké kurzy do Stupavy, sme veľmi spokojní s priebehom lekcií ale hlavne s prístupom trénerov. Tešíme sa na ďalší kurz!

17. 02. 2018

AgathaVšetko bolo výborné, sme veľmi spokojní :)

13. 08. 2015

Materská škola Staré mesto BAPlavecká škola Fliper zabezpečila pre našu materskú školu vynikajúci, príjemný, plavecký kurz v školskom roku 2014/15. Prístup inštruktorov k deťom bol priateľský a trpezlivý, čo sa deťom veľmi páčilo, aj keď spočiatku mali obavy a plakali. Lekcie boli profesionálne vedené, zahŕňali rôzne metódy a formy výučby, s cieľom nie len zbaviť deti strachu z vody, ale ich aj naučiť plávať. Bola som milo prekvapená, keď som videla rozdiel v porovnaní s inými kurzami, ktoré sme v minulosti absolvovali, kde deti celú dobu len "pádlovali". Na konci kurzu mnohé z našich detí plávali samostatne. Vsetci sa na každú hodinu tešili, a odchádzali s úsmevom na tvári, vrelo odporúčam.

13. 07. 2015

Katka K.Mensie nedostatky na bazene nam vykompenzovali treneri svojim profesionalnym pristupom a vybornou organizaciou. V kurze budeme pokracovat aj nadalej.

05. 07. 2015

Maria H.Velmi sa nam na kurze pacilo. A co je najdolezitejsie, najma nasim detom. Vdaka vynikajucemu pristupu trenerov sme mohli vidiet pokroky v prekonavani strachu z vody i v postupnom nadobudani plaveckych zrucnosti. Deti sa vzdy na hodiny plavania tesili, bolo to miesto, kde sa mohli nieco naucit a zaroven aj dobre zrelaxovat (kedze su uz skolopovinni). Tesime sa na pokracovanie v septembri. A pre velky uspech aj s tretim surodencom. Prajeme kraaaasne leto.

04. 07. 2014

Martina K.Neuveriteľne motivačne pôsobiaci tréneri, veľké ďakujem za 4r. syna, ktorého plávanie veľmi oslovilo a určite budeme pokračovať. Ste skvelá partia a na každej hodine bolo vidieť, že tam deti chodia s radosťou kvôli výbornej atmosfére.

01. 07. 2014

JanaDcéra aj ja sme boli veľmi spokojné, prestala sa báť vody, tiež veľmi milá trénerka, na jeseň budeme radi pokračovať. Tešíme sa a ďakujeme.

30. 06. 2014

Luba C.Syn velmi rad navstevoval plavecky kurz. Pristup trenerov je profesionalny, manazment vynikajuci, pokojna atmosfera. Keby sa tak dalo plavat aj cez letne prazdniny. Urcite by sme radi prisli.

28. 01. 2014

Miroslava M.Sme velmi spokojni, jednoznacne mozme len odporucat. Vyborny pristup trenerov, bezchybna organizacia.. :)

26. 01. 2014

Soňa KalinkaSom veľmi spokojná, výborne investované peniaze , decká robia veľké pokroky a hlavne dobrovoľne :-). Perfektný prístup trénerov. Odporúčam

19. 08. 2013

Vlasti T.Super kurz plávania s perfektným a profesionálnym prístupom trénerov. Vrele odporúčam, 100% spokojnosť Z tohto dôvodu pokračujeme aj v ďalšom kurze.

15. 08. 2013

Petra FrešováNajlepší kurz plávania. Prístup trénerov bol úžasný, syn sa teší na ďalšie plávanie.

13. 08. 2013

Jana JeskovaSuper plavanie, mala sa krasne naucila plavat a miluje odvtedy vodu, tiez ocenujem korektny pristup.

Pomôžte nám zlepšovať sa