Táto internetová stránka použí­va súbory cookie. Viac informácií­Zavrieť

Kde plávame

 • FEI STU

  Bratislava - Mlynská dolina

  Na Fakulte elektorotechniky a informatiky STU máme k dispozícii plnohodnotný 25 metrový plavecký bazén s 5 dráhami a 9 kvalifikovaných a skúsených trénerov, ktorí sú Vám plne k dispozícii. Nedávna rekonštrukcia šatní, sociálnych zariadení a okolia bazéna nám nemalým spôsobom prispieva k príjemnejšej atmosfére, komfortnejšej príprave na tréning a odchodu po ňom. Pred vchodom do bazéna je možné jednoducho zaparkovať a tiež sa tam nachádza reštaurácii s možnosťou príjemného posedenia.

 • NOU

  Bratislava - Kramáre

  V Národnom onkologickom ústave máme k dispozícii ideálne prostredie pre nižšie vekové kategórie, nakoľko tu je nadštandardná teplota vody a vzduchu a vysoká úroveň hygieny, keďže sa jedná o zdravotnícke zariadenie. Kombinácia týchto faktorov nám vytvára predpoklady pre kvalitný tréningový proces. Pred NOU je v čase našich tréningov možnosť bez problémov parkovať.

 • Sportpark

  Stupava

  V príjemnom prostredí športovo-relaxačného centra SportPark v Stupave obklopeného prírodou využívame bazén, ktorý je pre svoju teplotu vody, atypický tvar a hĺbku ideálny pre malých neplavcov a začínajúcich plavcov. Rodičia tu počas tréningu svojich detí môžu za zvýhodnených podmienok využiť aj ostatné možnosti športového vyžitia a tiež bar s občerstvením.