Kurzy a kategórie » Deti začiatočníci
  • Deti začiatočníci

    Trvanie tréningu 45 min.

V tejto kategórii dávame „detským plavcom“, ktorí už majú isté základné skúsenosť a návyky s vodným prostredím príležitosť rásť a rozvíjať sa vo vode.

Naším meradlom pre začiatočníka je schopnosť plávať bez podpory aspoň 3 metre ľubovoľným spôsobom a zvládnuť základné plavecké zručnosti. Začiatočníci by už nemali mať problém s orientáciou pod vodou, skokom do vody, správnou technikou kopania. Sú oboznámení s dýchaním vo vode a vznášaním sa na hladine.

Ich zručnosti sa tu posúvajú na ďalšiu úroveň. Dieťa sa naučí precízne zvládať pohyby paží a nôh pre plavecké spôsoby znak, kraul a základy spôsobu prsia. Tréneri im pomáhajú tieto pohyby zosúladiť so správnym dýchaním, čím zdokonaľujú svoju techniku a ich pohyb vo vode je tým efektívnejší. V neposlednom rade si deti osvoja schopnosť potápania sa a lovenia predmetov z hĺbky, čo prispieva k ich bezpečnosti a istote vo vode. Naučia sa základy štartovacieho skoku, čím zlepšia svoju rýchlosť a istotu.

Tréneri sa venujú malým skupinám, kde jeden má na starosť maximálne 6 detí. Ak je to potrebné, pridáme druhého trénera, aby sme zaistili, že každé dieťa dostane dostatočnú pozornosť a podporu. V takomto prípade majú dvaja tréneri na starosť maximálne 8 detí. V bazéne majú vyčlenený priestor na polovici dráhy.

Dajte svojmu dieťaťu šancu na plavecký rast a zvýšenie sebadôvery vo vode. Spojte sa s nami ešte dnes a zistite viac o našej ponuke pre túto výkonnostnú kategóriu detských plavcov.

 

 

Túto kategóriu ponúkame na prevádzke

Vyberte termín

Letný kurz

Prosím vyplňte meno dieťaťa aj s diakritikou (vystavenie diplomu).

Vyberte termín

Letný kurz

Prosím vyplňte meno dieťaťa aj s diakritikou (vystavenie diplomu).

Sledujte nás aj na Facebooku, kde vždy nájdete najčerstvejšie informácie, foto a videodokumentáciu.