Kurzy a kategórie » Dospelí neplavci
  • Dospelí neplavci

    Trvanie tréningu 60 min.

Naučte sa plávať bez obáv s naším špeciálne navrhnutým programom pre dospelých neplavcov. Cítite sa vo vode neisto, máte z nej strach a nemáte žiadne alebo iba minimálne skúsenosti s plávaním? Sme tu, aby sme Vás podporili na ceste k odbúravaniu týchto nežiaducich vplyvov, či už v bazéne, v jazere alebo na mori.

Za dospelého neplavca považujeme človeka nad 15 rokov, ktorý sa samostatne nedokáže sa udržať nad hladinou. Neovláda základné plavecké zručnosti (vznášanie sa, správne kopanie, skok do vody, výdych do vody, orientácia pod hladinou).

Pomôžeme Vám prekonať všetky obavy a naučiť Vás základné plavecké zručnosti, ktoré sú predpokladom k zvládnutiu jednotlivých plaveckých štýlov, akými sú kraul, znak a prsia. Počas nášho kurzu získate dôkladné znalosti o správnom dýchaní pri jednotlivých plaveckých spôsoboch, technikách splývania a vznášania sa na hladine. Naučíme Vás, ako sa komfortne orientovať pod hladinou a bezpečne skákať do vody. Zrazu sa budete cítiť komfortne aj pri napodobňovaní jednoduchých plaveckých pohybov.

Naším cieľom je, aby ste vo vodnom prostredí získali sebadôveru a pocit bezpečia. Počas kurzu dosiahnete prinajmenšom schopnosť súvisle preplávať aspoň 25 metrov s plaveckou doskou s použitím kraulových a znakových nôh. Tí zdatnejší aj niektorým z plaveckých spôsobov kraul, znak, či prsia. Naši vyškolení inštruktori Vám poskytnú individuálnu podporu a postarajú o Váš progres pri dosahovaní stanovených cieľov.

Jeden tréner sa v tejto kategórii venuje iba trom zverencom.

Pripojte sa k nám a začnite svoju cestu k bezpečnému, pohodlnému a sebavedomému pobytu vo vodnom prostredí ešte dnes. Kontaktujte nás a dozviete sa viac o tom, ako vám môže náš kurz pomôcť získať potrebné zručnosti.

Benefit Plus logoMožnosť využiť plavecké poukazy www.benefitplus.sk

Túto kategóriu ponúkame na prevádzke

Vyberte termín

Zimný kurz

Sledujte nás aj na Facebooku, kde vždy nájdete najčerstvejšie informácie, foto a videodokumentáciu.