Kurzy a kategórie » Deti pokročilí
  • Deti pokročilí

    Trvanie tréningu 45 min.

Vstúpte do sveta pokročilých plavcov s našou výkonnostnou kategóriou, ktorá je určená pre deti, ktoré už ovládajú všetky dôležité plavecké zručnosti. V tejto fáze sa zameriavajú na zdokonaľovanie svojej techniky, prekonávanie osobných limitov a postupné zlepšovanie kondície.

Účastníci v tejto kategórii sú už sebaistí v plaveckých štýloch, ako je znak, kraul a v veľkej miere aj prsia. Vo vode sú plne samostatní a schopní preplávať plynule aspoň 50 metrov ľubovoľným spôsobom.

Naši skúsení tréneri pracujú individuálne s každým zverencom na jeho osobnom plaveckom rozvoji. Zameriavame sa na zdokonaľovanie plaveckých štýlov kraul a znak, a tiež na nácvik plaveckého spôsobu prsia s dôrazom na odstránenie chýb a zlepšenie techniky. Neobídeme ani prípravné cvičenia pre plavecký štýl delfín a samozrejmosťou je tiež zdokonaľovanie štartového skoku.

Okrem odstraňovania nedostatkov pri samotných plaveckých štýlov naši plavci postupne spoznávajú základy kondičného tréningu, zahŕňajúce silu, rýchlosť a vytrvalosť vo vodnom prostredí.

Jeden tréner sa v tejto kategórii venuje skupine do 7 detí, pri čom im je stále schopný zabezpečiť individuálnu pozornosť a progres každého z nich.

Pripojte sa k nám a posuňte plavecký výkon svojho dieťaťa na novú úroveň. Kontaktujte nás a dozviete sa viac o možnostiach v tejto výkonnostnej kategórii.

Túto kategóriu ponúkame na prevádzke

Vyberte termín

Letný kurz

Prosím vyplňte meno dieťaťa aj s diakritikou (vystavenie diplomu).

Vyberte termín

Letný kurz

Prosím vyplňte meno dieťaťa aj s diakritikou (vystavenie diplomu).

Sledujte nás aj na Facebooku, kde vždy nájdete najčerstvejšie informácie, foto a videodokumentáciu.